Qershor 2017

1 Qershor, 2017

Barcelona prezanton trajnerin e ri

Barcelona prezanton trajnerin e ri të saj, Ernesto Valverden. Dikur futbollist i skuadrës katalanase, ish-tekniku i Athletic Bilbao nënshkroi me nënkampionët e Spanjës një kontratë 2-vjeçare me opsion edhe për një të tretë. Ernesto Valverde emri i të cilit në ... Lexo »

Qershor 01, 2017


1 Qershor, 2017

Një tjetër fitore për motrat Kardashian

Kim, Kourtney dhe Khloe kanë shënuar një tjetër fitore në betejën ligjore mbi linjën e tyre të braktisur të bukurisë, pasi gjyqtari refuzoi të heqë një urdhër kundër një kompanie kozmetike që shiste produktet e tyre pa leje. Dokumentet janë ... Lexo »

Qershor 01, 20171 Qershor, 2017

Rita Ora heq dorë nga romancat?!

Ajo ka realizuar më në fund premtimin për materialin e ri, duke nxjerrë në treg këngën me titull “Your Song”. Rita Ora është në qiellin e nëntë për faktin që i është rikthyer muzikës. Në një intervistë të dhënë për ... Lexo »

Qershor 01, 2017