Qershor 2017

2 Qershor, 2017

Gigi Hadid bëhet flokëkuqe…

Nëse keni menduar ndonjëherë si mund të jetë supermodelja Gigi Hadid me flokët e kuqe, në fotot e mëposhtme mund ta shikoni si ngjan ajo pasi ka lyer pjesën e poshtme të flokëve me të kuqe, për fushatën e ... Lexo »

02 Qershor, 2017


2 Qershor, 2017

NASA fillon mision rreth Diellit

Agjencia amerikane e hapësirës NASA, fillon një mision shkencor rreth Diellit. Sonda “Solar Probe Plus” do të niset nga Toka në verën e 2018-s dhe të orbitojë në një distancë prej 6.2 milionë kilometrash nga sipërfaqja e Diellit ku ... Lexo »

02 Qershor, 2017


2 Qershor, 2017

E njihni mamanë e Beyonce?

Ajo ka lindur dy nga femrat më të bukura në botë dhe nuk është çudi të sfidojë kohën me trupin e saj. Flasim për Tina Knowles, nëna e Beyonce dhe Solange, e cila ka postuar të enjten në Instagram një ... Lexo »

02 Qershor, 2017