Qershor 2017
2 Qershor, 2017

Kuba pret “Beatles”

Kubanët përgatiten për një koncert të rrallë homazh në ndër të “The Beatles”-ave, i cili do të mbahet ne sheshin “John Lennon” të kryeqytetit Havana, ku u kremtua 50-vjetori i albumit “Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band”, por edhe ... Lexo »

Qershor 02, 20172 Qershor, 2017

Sarës apo Evës?

Duket se stilistja Elisabetta Franchi është e preferuara e motrave Lori dhe Sara Hoxha. Ishim mësuar që Lorin ta shihnim disa herë me veshje nga stilistja e famshme, por kësaj here vëmendjen tonë e mori Sara. Vetëm tre ditë ... Lexo »

Qershor 02, 2017
2 Qershor, 2017

Njihuni me tifozen seksi të Real Madrid

Mirtha Sosa është një vajzë që u bë e njohur në rrjetet sociale prej fotografive joshëse që publikonte, duke mbështetur skuadrën e futbollit Real Madrid. Ajo ka postuar 33 fotografi në Instagram ndërsa mbante të veshur bluzen e Real dhe ... Lexo »

Qershor 02, 2017