Qershor 2017


3 Qershor, 2017

Dy aktoret perfshihen në një sherr

Nicole Kidman raportohet se është përfshirë në një sherr me kolegen e saj “Aquaman”, Amber Heard në xhirimet e flimit më të ri. “National Enquirer” ka raportuar se fituesja e Oscar dhe aktorja 31-vjeçare kanë patur një konflikt në xhirimet ... Lexo »

Qershor 03, 2017