Qershor 20173 Qershor, 2017

Stan Lee akuzohet për dhunë në familje

Policia i bëri një ”vizitë” në shtëpi ikonës së “Marvel”-it, pasi një person solli disa fotografi që tregojnë gruan e tij me disa plagë. Sipas TMZ-së, motivi i hetimit për themeluesin e “Marvel”-it është një pretendim për keqtrajtim ndaj gruas ... Lexo »

Qershor 03, 2017


3 Qershor, 2017

Julia Roberts debuton në një serial

Qëkur u njoftua debutimi i saj në një serial televiziv, nisi një betejë për të siguruar të drejtat. Tani Julia Roberts do të jetë në serialin “Today Will Be Different”, i cili do të transmetohet në HBO. Ky serial ... Lexo »

Qershor 03, 2017


3 Qershor, 2017

Gigi, një Little Miss Sunshine

Ajo është mësuar që gjithë sytë të jenë mbi të si një nga modelet më të njohura. Dhe Gigi Hadid di si të tërheqë vëmendjen. Ajo është parë në Nju Jork e veshur tërësisht me të verdha, duke rënë mjaft ... Lexo »

Qershor 03, 2017
3 Qershor, 2017

Kris Jenner e tepron me veshjen

Kris Jenner këtë herë e ka tepruar me veshjen e saj transparente. 61 vjecarja kishte veshur një bluzë të tejdukshme  derisa kishte zbuluar pjesë nga trupi i saj që nuk i kanë aspak hije një zonje në atë moshë, shkruan ... Lexo »

Qershor 03, 20173 Qershor, 2017

Modelja italiane parashikon finalen e Champions

Juventus dhe Real Madrid janë gati të përjetojnë mbrëmjen më të rëndësishme të sezonit. Në Kardifit do të diskutohet finalja e Champions League. Figura të njohura të botës së sportit kanë bërë parashikimet e tyre për këtë superndeshje, por ata ... Lexo »

Qershor 03, 2017