Qershor 2017


29 Qershor, 2017

Karateistja pozon nudo për ESPN

Anwtarja e UFC Michelle Waterson ka pozuar nudo për ESPN The Magazine Body Issue. 31-vjeçarja njihet si ‘Karate Hottie’ në fushën e saj dhe është e qartë se pse ajo është zhveshur për fotot e saj. Zeshkanja ka nxjerr në pah ... Lexo »

Qershor 29, 201729 Qershor, 2017

“Bon bon” e çon Erën në “Rough Night”

Filmi i sapodalë nëpër kinema, me protagoniste kryesore Scarlett Johansson, Zoë Kravitz, Kate McKinnon, Jillian Bell dhe Ilana Glazer, është një komedi e zezë, ku katër shoqe shkolle takohen pas dhjetë vjetësh për një festë beqarie në Miami. Filmi shoqërohet ... Lexo »

Qershor 29, 2017