Qershor 2017


29 Qershor, 2017

John Legend del në mbrojtje të femrave

Këngëtari John Legend i ka dalë në mbrojtje të drejtave të grave, pas një deklaratë që një senator amerikan ka dhënë së fundmi. Senatori Cassidy është shprehur publikisht se pushimi pas lindjes për gratë nuk mund të shfuqizohet nga fondacioni ... Lexo »

Qershor 29, 2017
29 Qershor, 2017

Dua Lipa publikon këngën e re

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar projektin e saj të ri. “My Love” është projekti i Wale në bashkëpunim me Major Lazer, WizKid dhe Dua Lipën. Në “YouTube” është publikuar versioni zyrtar i videos me tekst ... Lexo »

Qershor 29, 2017

29 Qershor, 2017

FSHV mohon përfshirjen në trukime

Federata Shqiptare e Volejbollit reagoi ndaj akuzave të Federbet-it për manipulime në rezultatin e ndeshjeve të kombëtares shqiptare të meshkujve me Azerbajxhanin dhe Suedinë për Ligën e Evropës. Nëpërmjet një komunikate për shtyp, drejtuesit e FSHV-së kanë mohuar përfshirjen e ... Lexo »

Qershor 29, 2017