Qershor 2017


30 Qershor, 2017

Niall i përgjigjet Katy Perryt

Të mërkurën Katy Perry rrëfeu se Niall Horan “po përpiqet gjithmonë të marrë numrin tim”. Dhe më në fund edhe këngëtari i One Direction i është përgjigjur. “Katy, të lutem mjaft më me këtë!”, ka thënë 23-vjeçari. “Ajo po gjen ... Lexo »

Qershor 30, 2017
30 Qershor, 2017

Zgjidhet “Miss Universe Albania 2017”

Mbrëmjen e  djeshme u zhvillua spektakli i përvitshëm në Shqipëri  “Miss Universe 2017”. Eventi u mbajt në Pallatin e Kongreseve ku morën pjesë  të gjitha pretendentet për kurorën e “Miss Universe  2017”. Nuk ishte vetëm një konkurs bukurie, por ... Lexo »

Qershor 30, 2017


30 Qershor, 2017

Bella Hadid mahnit Venecian

Modelja e Victoria Secret’s tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustan nusërie gjatë xhirimve në Venecia. 20 vjeçarja ka pozuar me një fustan të zi, ku dilnin në pah format e saj perfekte. Gjithashtu, ajo ka realizuar edhe një set ... Lexo »

Qershor 30, 2017