Maj 201729 Maj, 2017

Çfarë ka ndodhur me gjoksin e Era Istrefit?

Një foto e fundit e këngëtares shqiptare, Era Istrefi ka ngritur dyshimet  e ndjekësve të “Instagram”-it. 22-vjeçarja njihet për stilin ekstravagant te veshjes, duke iu përshtatur edhe muzikës së saj. Nuk e ka pasur aspak problem që në fillim të ... Lexo »

Maj 29, 2017
29 Maj, 2017

Rihanës i del pesha jashtë kontrollit

Këngëtarja e famshme amerikane Rihanna duket se kohëve të fundit ka shtuar disa kilogramë. Bukuroshja nga Barbadosi është parë të shtunën duke shëtitur në Manhatan të Neë Yorkut veshur me një palë xhinse dhe një këmishë të kaltër. 29 ... Lexo »

Maj 29, 2017


29 Maj, 2017

Spoti arab kundër terrorizmit që përloti botën

Kundër terrorizmit, kundër njerëzve të cilët hedhin veten në erë në mes të burrave, grave dhe fëmijëve, kundër dhunës. Ky është spoti që kompania telefonike arabe  Zain ka realizuar me rastin e nisjes së ‘Muajit të Ramazanit’. “Do ti them Zotit ... Lexo »

Maj 29, 2017
29 Maj, 2017

Jodie Marsh pozon nudo

Modelja magjepsëse Jodie Marsh nuk është përmbajtur dhe ka pozuar topless. E veshur me xhinse 38-vjeçarja mbuloi me duar gjoksin për të ruajtur modestinë. Ajo ka nxjerrë në pah format e saj turpore të mrekulleshme dhe një tatuazh në fundit ... Lexo »

Maj 29, 2017