Maj 2017

1 Maj, 2017

Çfarë i ka ndodhur Zayn Malik?

Zayn Malik ka ngritur shqetësime për shëndetin e tij teksa është parë të shkojë në shtëpinë e të dashurës së tij Gigi në karrige me rrota. Ylli i ish grupit One Direction shtyhej nga një asistente femër, teksa do të ... Lexo »

Maj 01, 2017


1 Maj, 2017

10-vjetori i “Keeping Up With Kardashians”

Seritë e “Keeping Up With The Kardashians” kanë 10 vjet që transmetohen. Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner kanë përdorur llogaritë e tyre në rrjetin social “Snapchat”, ditën e enjte, për të festuar një dekadë transmetim. Në njërin prej postimeve mbretëresha ... Lexo »

Maj 01, 2017