Maj 2017


2 Maj, 2017

As flokë dhe as parruke por…

Pavarësisht se preu flokët për rolin e saj, Cara Delevingne e bën më të mrekullueshme pamjen për jashtë ekranit. Supermodelja 24-vjeçare kishte bërë një ndryshim drastik në Met Gala, duke tërhequr mjaft vëmendje. Për të kombinuar më së miri veshjen ... Lexo »

Maj 02, 2017
2 Maj, 2017

Nicki Minaj, shumë “hot” në klipin e ri

Nicki Minaj ka realizuar një video shumë “sexy” për këngën e saj “Regret in Your Tears”. Në video Këngëtarja nxjerr në pah format e saj mahnitëse dhe shfaqet shumë provokative, në shoqërinë e një mashkulli. Nicki Minaj, 34 vjeçare, ka xhiruar ... Lexo »

Maj 02, 2017