Maj 2017

30 Maj, 2017

Fejohet Ed Sheeran?!

Ishte Russell Crowe, ai që në një intervistë të dhënë së fundmi, la të nënkuptohej se Ed Sheeran ishte fejuar me partneren e tij prej shumë kohësh. Këngëtari britanik është detyruar të bëjë një deklaratë duke hedhur poshtë thashethemet se ... Lexo »

Maj 30, 2017


30 Maj, 2017

Arrestohet lojtari i famshëm i golfit

Tiger Eoods, një lojtar i golfit është arrestuar mëngjesin e së hënës pasi poi  jepte makinës në gjendje të dehur. Policia raportoi se ai u arrestua në orën 07:18 në qytetin e Jupiterit pranë rajonit të Palm Beach. Ai u lirua ... Lexo »

Maj 30, 2017


29 Maj, 2017

Hobi i saj është zhveshja nudo

Modelja 25-vjeçare, Emily Ratajkowsky është zhveshur sërish dhe kësaj radhe për xhirimet e filmit të saj më të ri “Welcome Home”. Modelja, e cila së fundmi është shndërruar në një aktore të suksesshme është fotografuar totalisht e zhveshur për trillerin, ... Lexo »

Maj 29, 2017