Prill 2017


27 Prill, 2017

Habit Rihanna, i bën flokët jeshile

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të njohura në botë edhe për stilin e saj të veçantë Rihanna së fundmi ajo vjen me një stil krejt ndryshe të flokëve. Rihanna bën flokët me ngjyrë të gjelbër duke na bërë të mendojmë ... Lexo »

Prill 27, 201727 Prill, 2017

Melania mbushi 47 vjeç, urimi i Presidentit

Zonja e Parë e SHBA-së, Melania Trump festoi ditëlindjen e 47-të dhe Donald nuk ka harruar ta urojë dhe në rrjetet sociale. Nga profili i tij zyrtar në Twitter, ai shkruan: “Shumë urime Zonjës sonë të Parë, Melania!”. Së fundmi ajo ... Lexo »

Prill 27, 2017