Prill 2017


28 Prill, 2017

Sherr mes dy këngëtarëve të famshëm

Pak kohë më parë Zayn Malik dhe reperi Party Next Door sollën bashkëpunimin e tyre të parë ‘Still Got Time’. Por duket se diçka ka ndodhur mes artistëve. Brenda natës, reperi vendosi të mos e ndjekë më Zayn në Twitter dhe ... Lexo »

Prill 28, 2017
Kendrick Lamar vazhdon dominimin në top listat e Billboard

Reperi amerikan, Kendrick Lamar po vazhdon dominimin në top listat e Billboard edhe pas javës së tretë. Billboard shkruan se ai është në krye të top listave në “Artist 100”, “Billboard 200” dhe “Hot 100”, me një aktivitet të ... Lexo »

Prill 28, 201728 Prill, 2017

Babastars japin lajmin e madh!

Ka  disa kohë që përfitet mbi një ‘High 4’ nga grupi ‘Babastars’. Fillimisht, ishin disa indikacione nga emra brenda grupit përmes rrjeteve sociale që ngjallën dyshime ndëra sot konfirmohet që një bashkëpunim i ri mes djemve do publikohet brenda ... Lexo »

Prill 28, 2017


27 Prill, 2017

Alessia Marcuzzi ngre temperaturat në Antibes

Prezantuesja e programit televiziv “Ishulli i të famshmëve”, në Itali Alessia Marcuzzi është shfaqur tepër seksi me bikini duke treguar format e rregullta trupore. Ajo është fotografuar nga paparacët teksa po kalonte pushimet me familjen e saj në Antibes.

Prill 27, 2017


27 Prill, 2017

Fuqia e Photoshop

Photoshop mund të bëjë gjithçka të mundur pasi ajo ka aftësinë për të transformuar çdo foto dhe për ta përshtatuar ashtu siç e duam ne. Këto janë disa nga fotot të cilat na vërtetojnë fuqinë e Photoshop. Imazhet duken të ... Lexo »

Prill 27, 2017