Mars 2017

29 Mars, 2017

Russell Crowe nuk është më një “gladiator”

Russell Crowe është fotografuar teksa ka qenë duke shijuar diellin e ngrohtë në Australi gjatë fundjavës. Fituesi i çmimit Oscar, i njohur për format e perfekte trupore tek filmi “Gladiator”, ka treguar trupin e tij të shëndoshë, ndërkohë që është ... Lexo »

Mars 29, 2017


29 Mars, 2017

Ellie Goulding me të dashur të ri?

Ellie Goulding përflitet se ka nisur të shoqërohet me sportistin e “Team GB”, Casper Jopling pasi ata janë parë duke flirtuar me njëri-tjetrin në një klub nate në Londër, javën e kaluar. Pas këtij takimi, dyshja është fotografuar sërish në ... Lexo »

Mars 29, 2017
29 Mars, 2017

Digjet stadiumi i klubit të njohur të futbollit

Stadium i klubit të njohur kinez Shanghai Shenhua mëngjsin e së martës është përfshirë nga zjarri. Fatmirësisht mediat lokale nuk raportojnë për viktima pasi stadiumin e Hongkout ishte i përfshirë nga flakët e shumta. Zjarri është raportuar të ketë ndodhur rreth ... Lexo »

Mars 29, 2017


29 Mars, 2017

Justin Bieber mund të arrestohet

Justin Bieber do të përballet me një arrest në Brazil pasi prokurorët kanë rihapur çështjen e tij të vitit 2013. Këngëtari është kapur teksa vizatonte mbishkrime në murin e një hoteli në Brazil në vitin 2013, gjë që nuk është ... Lexo »

Mars 29, 2017


29 Mars, 2017

Eneda Tarifa ndryshon sërish look

Eneda Tarifa ka vendosur t’ju thotë ‘mirëmëngjes’ fansave më një pamje ndryshe. Këngëtarja e cila ka eksperimentuar shumë me flokët e saj dhe mesa duket edhe këtë mëngjes ja ka dedikuar ndryshimit. Përmes një foto në Instagram ajo ka zbuluar pamjen ... Lexo »

Mars 29, 201729 Mars, 2017

Tre motrat që “çmendën” Maldivet!

Ajo është parë shumë rrallë pa shoqërinë e motrave dhe vëllezërve të saj, si kur marrin pjesë nëpër evenimente të mëdha ashtu edhe për pushime. Chloe Goodman së bashku me dy motrat e saj, Lauryn dhe Amelia, janë duke shijuar ... Lexo »

Mars 29, 2017