Mars 2017

1 Mars, 2017

Foto të reja nga Beyonce

Këngëtarja amerikane Beyonce e cila është në pritje të binjakëve me bashkëshortin e saj, reperin Jay Z, ka publikuar fotografi nga prapaskenat e ceremonisë Oscars. Pop diva 35 vjeçare, ka pozuar duke treguar plot krenari barkun e fryrë në një fustan ... Lexo »

01 Mars, 2017


1 Mars, 2017

Këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri?

Edhe pse po njeh vetëm suksese në karrierën muzikore, me bashkëpunime të suksesshme, në jetën private situata nuk duket të jetë fort e mirë për Dua Lipën. Këngëtarja e hitit “Scared to be lonely” po kalon një periudhë të ... Lexo »

01 Mars, 2017


1 Mars, 2017

Justin Bieber rikthehet me ish të dashurën modele

Justin Bieber i është rikthyer romancës së tij me modelen Ashley Moore. Këngëtari i “What Do You Mean” është fotografuar duke shijuar një shëtitje me bukuroshen brune nga Los Angeles gjatë fundjavës, vetëm pak ditë para ditëlindjes së tij. Justin, ... Lexo »

01 Mars, 2017


1 Mars, 2017

Emma Watson pozon për Vanity Fair

Ajo aktualisht është duke bërë promovimin për filmin e saj më të fundit “Bukuroshja dhe Bisha”. Megjithatë Emma Watson gjeti kohë edhe të pozonte për kopertinën e revistës Vanity Fair. Kjo ndoshta është fotografia më e guximshme që ka realizuar ndonjëherë ... Lexo »

01 Mars, 2017


1 Mars, 2017

“Bloodland”, premierë në Skoci

Fama e shtrigave, bestytnive e zakoneve shqiptare ka udhëtuar deri në Skoci përmes filmit “Bloodlands”. I shfaqur premierë në festivalin “Frightfilm”, një shfaqje dedikuar filmave të frikshëm, “Bloodlands” shënon edhe të parin film horror shqiptar, ngjarjet e të cilit zhvillohen ... Lexo »

01 Mars, 2017