Mars 2017
30 Mars, 2017

Katie Price del nudo në sy të fëmijëve

Bukuroshja e ekraneve britanike  ka vendosur Katie Price ndodhet në Maldive që nga dita e hënë e kësaj jave së bashku me familjen e saj, ku po kalon disa ditë pushime. Gjatë ditës së djeshme paparacët kanë arritur të shkrepin ... Lexo »

Mars 30, 2017


30 Mars, 2017

Fansat tallen me statujën e Cristiano Ronaldos

Statuja e Cristiano Ronaldos, që është vendosur në aeroportin e Real Madrid ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjetet sociale. Ndjekësit kanë reaguar me komente të ndryshme në Tëitter sepse mendojnë se artistët nuk kanë arritur ta realizojnë sic ... Lexo »

Mars 30, 201730 Mars, 2017

Dua foto të nxehta për “Interviewmagazine”

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka shkëlqyer në setin e fotografive të realizuara për “interviewmagazine”. Në intervistën për këtë revistë nga New Yorku, Lipa ka folur për familjen e saj nga Kosova dhe për jetën në Londër. Si hap kryesor ... Lexo »

Mars 30, 2017