Mars 2017


30 Mars, 2017

Binjaket albine me bukuri të rrallë bëhen modele

Këto fotografi të mrekullueshme festojnë bukurinë e ndryshme të modeleve binjake me albinizëm. Lara dhe Mara Bawar, 11-vjeçare, nga Sao Paulo, Brazili, lindën me një sëmundje që shkakton mungesën e pigment në lëkurë dhe flokë, për shkak të mungesës së ... Lexo »

30 Mars, 201730 Mars, 2017

“Victoria Beckham i rikthehet muzikës”

Ajo arriti kulmin e suksesit të saj me grupin “Spice Girls” në fillim të viteve 90?. Ndërkohë që ka shumë kohë që është shkëputur nga muzika, për t’ju përkushtuar botës së modës, duket se Victoria  i është rikthyer sërish këngës ... Lexo »

30 Mars, 201730 Mars, 2017

Dafina Rexhepi rikthehet me një këngë të re

Dafina Rexhepi është këngëtarja e cila prej vitesh ka qenëdruar larg muzikës, ka vendosur të rikthehet sërish në tregun muzikor. Por tashmë Dafina ka nisur incizimet e këngës në bashkëpunim me D.J. Aboomin, ku ky i fundit është edhe producent ... Lexo »

30 Mars, 2017