Mars 2017


31 Mars, 2017

Aktorja e njohur shfaq format e saj seksi

Franceska Eastwood, një aktore amerikane ka shfaqur format e saj seksi kur ishte me pushime në plazhin e Malibusë.  23-vjeçarja dukej e tonifikuar në krahasim me një udhëtim të ngjashëm në 2013. Franceska e ka shijuar këtë udhëtim, pasi ... Lexo »

31 Mars, 2017


31 Mars, 2017

Rita Ora, pushime të nxehta në Maldive

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar disa foto të nxehta ndërsa po shijon pushimet në Maldive.Ajo është shfaqur me bikini duke treguar linjat e saj, si dhe duke provokuar me foto të nxehta. Duket se 26-vjecarja ... Lexo »

31 Mars, 201731 Mars, 2017

Superiorja rikthehet me Tirana-Vllaznia

Dikur Tirana-Vllaznia ishte klasikja e futbollit shqiptar, që vendoste tituj dhe pjesëmarrje në kupat europiane, por këtë të premte, gjigantët e Kategorisë Superiore detyrohen të llogarisin edhe mbijetesën. Matematikisht të rrezikuar për rënien dhe larg objektivave, si kryeqytetasit, ashtu edhe ... Lexo »

31 Mars, 2017