Shkurt 20171 Shkurt, 2017

Angelina Jolie në krahët e ish të dashurit?!

Kanë nisur të qarkullojnë thashetheme se Angelina Jolie i është rikthyer romancës me Jared Leto. Sipas revistës “OK!”, aktorja e “Salt” dhe vokalisti i “30 Seconds to Mars” janë fotografuar në një darkë sekrete në Los Angeles pas divorcit ... Lexo »

Shkurt 01, 2017

1 Shkurt, 2017

Dy yjet e muzikës, në një romancë sekrete

Ata surprizuan fansat me puthjen e tyre të famshme në “Coachella” në 2015 dhe sipas disa burimeve të reja përflitet se Madonna 58-vjeç dhe Drake 30-vjeç kanë shijuar një romancë sekrete përpara asaj puthjeje të famshme në skenë. Sipas “The ... Lexo »

Shkurt 01, 20171 Shkurt, 2017

Vanessa Hudgens kujton babanë e ndjerë

Vanessa Hudgens ka ndarë pak momente për ta kujtuar babanë në përvjetorin e tij të parë të vdekjes, pas humbjes së betejës me kancerin. Aktorja 28-vjeçare bëri një postim në llogarinë e saj në Instagram. “Sot bëhet një vit që babai ... Lexo »

Shkurt 01, 2017