Shkurt 201727 Shkurt, 2017

Rita ndjen nostalgji për ‘Oscar’

Këngëtarja e njohur me famë botërore Rita Ora ka kujtuar me nostalgji kohën kur kishte përformuar në Oscar. Ajo në profilin  e saj në Instagram kishte postuar një fotografi gjatë performancës së saj. ‘Duke performuar në Oscar. Çfarë momenti’, kishte shkruar ... Lexo »

Shkurt 27, 2017


27 Shkurt, 2017

Vdes aktori i mirënjohur

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare aktori i mirënjohur Bill Paxton. Sipas familjarëve të tij, aktori ndërroi jetë për shkak të komplikacioneve gjatë operacionit. Bill Paxton ka luajtur në filma të ndryshëm, mes tyre edhe në filmin “Titanic”.  

Shkurt 27, 2017


27 Shkurt, 2017

Vjen ndjesa publike për gabimin në ‘Oscars’

Pas gabimit që do mbahet mend gjatë në histori porsa i përket ndarjes së Oscar-ëve vjen falja nga drejtorët ekzekutivë. “I kërkojmë ndjesë sinqerisht “Moonlight”, “La La Land”, Warren Beatty, Faye Dunaway dhe ndjekësve të Çmimeve Oscar për gabimin që ... Lexo »

Shkurt 27, 2017