Shkurt 2017


27 Shkurt, 2017

Vdes aktori i filmit “Game of Thrones”

Vdes nga një sulm në zemër aktori i famshëm i filmit “Game of Thrones”. Neil Figleton, 36-vjeç, thuhet se është ndarë nga jeta të dielën e 26 shkurtit 2017.Aktori ishte konsideruar si njeriu më i gjatë në Britani. Ai luajti ... Lexo »

Shkurt 27, 2017




27 Shkurt, 2017

Jennifer Lopez shkëlqeu në Oscar

Yjet e Hollivudit i kushtuan shumë rëndësi veshjeve të tyre gjatë mbrëmjes së ndarjes së çmimeve . Gjatë sfilatës në tapetin e kuq ata mahnitën përpara kamerave. E magjishme në “Oscar” dukej edhe këngëtarja e famshme latine Jennifer Lopez. ... Lexo »

Shkurt 27, 2017




27 Shkurt, 2017

Të pasmet bombastike të Sofia Vergarës

Aktorja dhe modelja kolumbiane Sofia Vergara ka shkëlqyer mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Oscar. Ajo kishte veshur një fustan të gjatë ku dukej e mrekullueshme.E ajo që bie në sy janë të pasmet e saj bombastike. a.eg-henryharrison-element-1,a.eg-henryharrison-element-2{-webkit-transition:all .4s ... Lexo »

Shkurt 27, 2017