Shkurt 2017

28 Shkurt, 2017

Dëshironi një doner nga duart e Mesut Ozil?

Lojtarët e Arsenal kanë qenë pushim këtë fundjavë për shkak se ndeshja e tyre kundër Southampton është shtyrë sepse “Saints” kanë luajtur (dhe humbur) finalen e Kupës së Ligës kundër Manchester United.Kështu, Arsene Wenger i ka lënë të lirë ... Lexo »

Shkurt 28, 201728 Shkurt, 2017

Ambicia për të qënë nudo

Vajza e Kim Basinger dhe Alec Baldwin ka postuar një foto nudo në Instagram, duke treguar asetet e saj. Modelja 21-vjeçare hedh shikimin drejt kameras, në foton e bërë nga Trevor Flores, e shtrirë në rërën e plazhit. Me shikimin ... Lexo »

Shkurt 28, 2017
28 Shkurt, 2017

Karriera e motrave Hadit në rrezik

Qarkullimi i disa fotove nudo, mund t’iu trondisë karrierat motrave Hadid. Një i brendshëm është i gatshëm të shesë foton nudo tek Radaronline, të një anëtari mashkull. Duket se bëhet fjalë për babain e vajzave, Mohamed Hadid. Në shkrepje shfaqet ... Lexo »

Shkurt 28, 2017