Janar 2017

30 Janar, 2017

Kuptimi që fshihet pas fotos së Rihanna-s

Dy këngëtare të famshme janë përfshirë në një zënkë në rrjetet sociale për shkak të Donald Trump. Zënka mes Rihanna-s dhe Azealia Banks nisi për shkak të urdhrit të Trump, i cili ndalon qytetarët e vendeve myslimane të futen në ... Lexo »

Janar 30, 201730 Janar, 2017

Dua Lipa gati për turneun e saj europian

Dua Lipa padiskutim është shndërruar në një nga artistet e reja më të preferuara në tegun e muziëks botërore. Ndërkohë që po shijon suksesin e dy projekteve të fundit muzikore, të cilët janë të dy bashkëpunime, Dua Lipa është ... Lexo »

Janar 30, 2017


30 Janar, 2017

Kylie Jenner një tjetër ndërhyrje?!

Ajo më parë e ka mohuar t’i jetë nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale duke u justifikuar se ishte në atë periudhë të muajit por Kylie Jenner ka bërë që të nisin sërish spekulime se gjoksi i saj është zmadhuar. 19-vjeçarja është ... Lexo »

Janar 30, 201730 Janar, 2017

Amy Adams, pjesë e shfaqjes “SAG”

Amy Adams, aktorja e njohur 42 vjeçare merr pjesë në shfaqjen e ‘SAG’ me burrin e saj. Ajo shfaqet me një fustan të gjatë të zi të kombinuar me aksesorë. Amy është nominuar për çmimin ‘Outstanding Performance’ në rol kryesor ... Lexo »

Janar 30, 2017