Janar 2017


31 Janar, 2017

Kim u rikthehet “kohëve të vjetra”

Kim Kardashian u është rikthyer “kohëve të vjetra”. Nga Kosta Rika, ku ndodhet për pushime familjare, 36-vjeçarja tregoi se përse është një ndër femrat më të famshme në botën e showbizz-it. Ajo u fotografua “transparente” teksa po i bashkohej një ... Lexo »

Janar 31, 2017


31 Janar, 2017

Bleona bën joga nudo, e ëma e fotografon

Bleona ka zgjedhur një tjetër mënyrë për të bërë joga. Ajo është zhveshur nudo dhe është kthyer me kokën poshtë, në pozicionin 90 gradë. Këtë mënyrë interesante, për të nxjerrë jashtë trupit të gjitha toksinat e ka ndarë me ... Lexo »

Janar 31, 201731 Janar, 2017

Trump fut në sherr këngëtaret

Rihanna dhe Azealia Banks janë përfshirë në një sherr në rrjetet sociale për shkak të Donald Trump. Zënka mes tyre ka nisur për shkak të urdhrit të Trump, i cili ndalon qytetaret e vendeve myslimane të futen në Amerikë. “E ... Lexo »

Janar 31, 2017


31 Janar, 2017

Aktori turk në ‘telashe’ me Erdoganin

Aktori, këngëtari dhe showmen-i turk, Alisan është në “telashe” me Presidentin Recep Tayiip Erdogan. “TV8” raporton se Alisan i ka premtuar Erdoganit se do të martohej brenda gjashtë muajsh, mirëpo ende nuk ka asgjë në horizont edhe pse po i ... Lexo »

Janar 31, 2017
30 Janar, 2017

Besi bën realitet ëndrrën e Xhensilës

Ditën e djeshme Bes Kallaku ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Ylli Bakën. Kënga e tyre titullohet “Gëzuar Baftjar”, por duket se kjo këngë ka qenë një dëshirë e këngëtares, Xhensila Myrtezaj. Xhensila ka publikuar ... Lexo »

Janar 30, 2017