Janar 2017


31 Janar, 2017

Këngëtari i famshëm, bëhet babai i trenjakëve

Bashkëshortja e Pharrell Williams ka sjellë në jetë trinjakë. Këngëtari i hitit “Happy” dhe bashkëshortja e tij Helen Lasichanh, të cilën janë prindër të një djali 8-vjeç Rocket, kanë mirëpritur ardhjen në jetë të trinjakëve në fillim të këtij ... Lexo »

31 Janar, 2017
31 Janar, 2017

Dua Lipa gati për turneun e saj europian

Dua Lipa padiskutim është shndërruar në një nga artistet e reja më të preferuara në tregun e muziëks botërore. Ndërkohë që po shijon suksesin e dy projekteve të fundit muzikore, të cilët janë të dy bashkëpunime, Dua Lipa është gati ... Lexo »

31 Janar, 2017