Dhjetor 2016
30 Dhjetor, 2016

Zëvendësuesja e Monica Bellucci-t

Vincent Cassel dhe e dashura e tij e re, Tina Kunakey janë fotografuar në një plazh brazilian, duke treguar se lidhja e tyre 5-mujore po forcohet gjithmonë e më shumë. 50-vjeçari dhe 27-vjeçarja po kalojnë disa ditë pushimi në Florianopolis. ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016


30 Dhjetor, 2016

Viti i Ri ndan Marinen dhe Getin

Dyshja e njohur e skenës sonë Marina Vjollca e Getoar Selimi pavarësisht lidhjes së fortë të tyre duket se do të ‘ndahen’ të paktën në momentin më të rëndësishëm të vitit. Aktivitetet e shumta të dyshes kanë bërë që ata ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016


30 Dhjetor, 2016

Bleona feston topless

Ajo është shquar gjithnjë për format e saj bombastike të cilat nuk lë rast pa i ekspozuar. Këngëtaren Bleona Qereti e shohim ndërkohë që është e ftuar në festën e organizuar nga një kompani e njohur veshjesh. Ajo ka veshur ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016