Dhjetor 2016

30 Dhjetor, 2016

Google i hap sfid Apple Watch

Google rindez sfidën me Apple Watch, duke nxjerrë dy smartphone në fillim të 2017. Jeff Chang, menaxheri i produkteve të Android Wear ka bërë të ditur lajmin në një intervistë për The Verge. Orët ‘smart’ nuk do të kenë as ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016


30 Dhjetor, 2016

Puthje të nxehta mes Jennifer Lopez e Drake

Që nga mbrëmja e VMA’s kur Drake shprehu publikisht dashurinë e madhë që kishte ndaj Rihannas, gjërat ndryshuan dukshëm. Tanimë Drake shihet të qëndrojë bashkë me këngëtaren seksi 47-vjecare, Jennifer Lopez, dhe jo vetëm të qëndrojë.Në një video gjatë në ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016


30 Dhjetor, 2016

Pozon nudo, shqiptarja çmend Amerikën

Pozat nudo janë ajo që shohim më shumë së fundmi, duke filluar nga aktoret, këngëtaret dhe modelet. Në këtë grup është futur dhe një shqiptare. Mësohet se së fundmi, modelja dhe aktorja me origjinë shqiptare ka marrë vëmëndjen e popullit ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016
30 Dhjetor, 2016

Shuhet panda më i vjetër në botë

Pan Pan, panda më i vjetër në botë mashkull, i njohur si “baba hero” me më shumë se 300 pasardhës, ngordhi në moshën 31- vjeçare.Panda gjigand ngordhi në Kinë nga sëmundja e rëndë e kancerit, nga e cila ditët e ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016