Dhjetor 2016


31 Dhjetor, 2016

Rihanna merr hak ndaj Lopez

Prej disa ditësh aludohet se Jennifer Lopez dhe Drake janë në një lidhje. Pas publikimit te ketij lajmi, Rihanna ka bërë menjëherë unfollow Lopezin nga Instagrami. JLo nuk eshte prononcuar ende ne lidhje me keto thashetheme, por mesohet se ajo ... Lexo »

Dhjetor 31, 2016
31 Dhjetor, 2016

Kaka, nga Caroline te Carolina

Pas divorcit nga bashkëshortja Caroline Celico, me të cilën pati një martesë 10 vjeçare, Ricardo Kaka duket se ka gjetur dashurinë e tij të re. Ish-lojtari i Milanit dhe Realit të Madridit është shfaqur publikisht me të dashurën e tij ... Lexo »

Dhjetor 31, 2016


30 Dhjetor, 2016

Vesa Luma më në formë se kurrë

Vesa Luma një nga këngëtaret më të mirënjohura dhe aktive nëper rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra fansa të cilët ndjekin vazhdimisht postimet nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në Instagram Story, ku ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016


30 Dhjetor, 2016

Kendall Jenner me një mik të ri

Kendall ka marrë një qenush dhuratë nga motra e saj Kylie dhe që nga ajo ditë mesa duket Kendall është bërë e pandashme nga dhurata e së motrës. Përveç kësaj modelja 21 vjeçare ka postuar foto të panumërta të qenushit ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016
30 Dhjetor, 2016

Golf GT prej 3.4 Milion Euro

Ky është Golfi i vetëm dhe më i veçantë i prodhuar nga Volkswagen. Volkswagen Golf Design GTI është versioni më unik i modelit Golf. Ky model ka motor me kapacitet prej 3-litër i cili gjeneron 500kf që është dyfishi ... Lexo »

Dhjetor 30, 2016