Nëntor 20161 Nëntor, 2016

Rrëfehet Adele: Depresioni që kalova pas lindjes

Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme në skenat botërore, ndërsa në një intervistë  të dhënë se fundit këngëtarja britanike Adele vjen në një rrëfim ndryhse,  për herë të parë  ajo flet për mëmësinë dhe depresionin pas lindjes. “Sipas ... Lexo »

Nëntor 01, 20161 Nëntor, 2016

Ja maska e Era Istrefit

Mbrëmë në natën e Helloween-it është maskuar edhe këngëtarja e njohur, Era Istrefi. Ajo është shoqëruar nga menaxheri i saj Faton Shoshi dhe kryetari i ‘Partisë së Fortë’ Visar Arifaj.  

Nëntor 01, 2016


1 Nëntor, 2016

Ariel Winter, tani edhe modele?

Është 18-vjeç ka ngjitur me shpejtësi shkallët e karrierës si aktore në Hollywood dhe këtë gjë synon të bëjë edhe si modele. Ariel Winter tregoi në disa shkrepje të bërë në Los Anxheles së nuk bën pjesë të grupi i ... Lexo »

Nëntor 01, 2016