Nëntor 2016


30 Nëntor, 2016

Basha: Buxheti i Ramës, me rritje taksash

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke folur përpara mediave pas mbledhjes së grupit parlamentar, deklaroi se, “nesër Edi Rama do të paraqesë buxhetin e fundit, që do të jetë me rritje taksash”. “Ai që 3 vite më parë erdhi ... Lexo »

Nëntor 30, 2016


30 Nëntor, 2016

QSUT, bie nga kati i katërt pacienti

Një 53-vjeçar, pacient në QSUT ka rënë nga kati i katërt në godinën e pavionit të Gastrologjisë.Të dhënat e para bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08.35 të mëngjesit të së mërkurës, tek godina e 6-katëshit. ... Lexo »

Nëntor 30, 201630 Nëntor, 2016

Shoqja nxjerr “zbuluar” Bella-n

As Bella Hadid as The Weeknd nuk kanë thënë asgjë lidhur me ndarjen e tyre, por modeles 20-vjeçare duket se i mungon shumë ish i dashuri i saj. Bukuroshja brune ishte në avion më modelet e tjera të “Vicotria’s Secret” ... Lexo »

Nëntor 30, 2016


30 Nëntor, 2016

Erik Fullani “kapet mat” me Klea Hutën

Djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani vihet shpesh në qendër të vëmendjes mediatike. Këtë herë ai është fotografuar së bashku me moderatoren Klea Huta në një nga lokalet e Kryeqytetit. Nuk dihet se çfarë i ka bashkuar ... Lexo »

Nëntor 30, 2016


30 Nëntor, 2016

Erik Fullani "kapet mat" me Klea Hutën

Djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani vihet shpesh në qendër të vëmendjes mediatike. Këtë herë ai është fotografuar së bashku me moderatoren Klea Huta në një nga lokalet e Kryeqytetit. Nuk dihet se çfarë i ka bashkuar ... Lexo »

Nëntor 30, 2016


30 Nëntor, 2016

Enca Haxhia gjen dashurinë në Mynih?

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft romantike. Në këtë postim shfaqet me dy duar teksa bëjnë gëzuar me një pije të ngrohtë dhe krahas fotos Enca shkruan: “Kam mbetur në Mynih pasi fluturimi u anulua ... Lexo »

Nëntor 30, 2016