Tetor 2016

28 Tetor, 2016

Çfarë po bën Madonna dhe fotografi i saj?

Çfarë po bën Madonna dhe fotografi i saj? Ajo kurrë nuk është shfaqur me gjeste normale. Kështu që ndoshta nuk është surprizë të shohim Madonna-n të bëjë të tilla gjëra. 58-vjeçarja u fotografua në moment prekjeje me duar me fotografin e ... Lexo »

Tetor 28, 2016


28 Tetor, 2016

Dua Lipa së shpejti me këngë të re (video)

Këngëtarja meorigjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka konfirmuar se së shpejti do të publikojë këngën e re. Edhe pse nuk është një singël, krijuesja e hitit “New Love” ka vendosur që t’ia bëjë klipin këngës së re “Room for 2”. “Room ... Lexo »

Tetor 28, 2016


27 Tetor, 2016

Star Wars rikthehet fuqishëm

Jemi më pak se dy muaj larg nga premiera e “Rogue One: A Star Wars Story” dhe kjo pritje ka shkaktuar emocion të madhë tek të gjithë fansat e kësaj serie. Filmi pësoi reshoots ku Disney ofroj teaser-in e parë ... Lexo »

Tetor 27, 201627 Tetor, 2016

Reja që krijon muzik

Richard Clarkson Studio (më parë), është bashkuar me CREALEV për të prodhuar një re në miniaturë lundruese, një re që rri pezull në ambient të mbyllur .Dizajni, i quajtur “Krijimi i Motit”, është formuar nga fijet poliestër të cilat ... Lexo »

Tetor 27, 201627 Tetor, 2016

Ja kush i ulet në gjunjë supermodeles Australiane

Miranda Kerr supermodelja australiane , ka rrëfyer momentin emocionues kur ajo ka marrë propozimin nga themeluesi i Snapchati-it Evan Spiegel.Miliarderi 27 vjeçar i ka bërë një propozim mjaft tradicional bukuroshes së kopertinave. Mbas propozimit supermodelja australiane shkruan : “ Isha ... Lexo »

Tetor 27, 2016