Tetor 201628 Tetor, 2016

Hollywood nderon Charles Anzavour

Ishte një pritje e gjatë për Charles Aznavourin, por këngëtari legjendar e mori më në fund një pllakatë të shëtitores së famës në Hollivud, ndërsa diskutohet dhe nominimi i tij për një yll zyrtar. Në nder të kthimit në Shtetet ... Lexo »

28 Tetor, 2016
28 Tetor, 2016

Kur Elton Deda bëhet romantik

Këngëtari dhe kantautori Elton Deda nuk nguron të bëjë dedikime speciale kur bëhet fjalë për dashurinë e jetës së tij Adela Prend, me të cilën ai prej disa vitesh është në lidhje. Këtë këngëtari i famshëm shqiptar e tregoi ... Lexo »

28 Tetor, 201628 Tetor, 2016

Kylie Jenner, një kuzhiniere seksi

Kylie Jenner di gjithnjë se si t’i bëjë të tjerët për vete. Kur shumica e njerëzve gatuajnë veshin përparëse për të mos u bërë pis, Kylie nga ana tjetër pëlqen që edhe në kuzhinë të nxjerrë në pah format e ... Lexo »

28 Tetor, 2016