Tetor 2016

28 Tetor, 2016

Mahnit Panorama Penelopes

Në vitin 2011, artistja Braziliane Tatiana Blass shpoi muret e një kishëze në Sao Paulo. Vrimat ishin me përmasa të mëdha dhe prej tyre dilnin disa fije të kuqe të shndritshme duke mbuluar livadhin që ndodhej përreth. Ky lloj ... Lexo »

Tetor 28, 2016


28 Tetor, 2016

Shakira vjen me një bashkëpunim me Maluma-n

Shakira do të sjellë këtë projekt të ri në bashkëpunim me këngëtarin simpatik nga Kolumbia, Maluma.Kënga titullohet “Chantaje” dhe nuk është bërë ende e ditur data e publikimit të klipit.Këngëtarja ka publikuar vetëm versionin audio të kësaj kënge.Në rrjetin ... Lexo »

Tetor 28, 2016


28 Tetor, 2016

Dua Lipa e dashuruar marrëzisht

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa është e dashuruar marrëzisht me të dashurin e saj Britanik.21 vjeçarja ka publikuar një foto në “Instagram”, në të cilën i ka dhuruar një puthje me shumë dashuri modelit Britanik.Dua është duke shijuar ... Lexo »

Tetor 28, 201628 Tetor, 2016

Eliza Dushku pozon topless

Eliza Dushku aktorja me origjinë shqiptare ,po arrin majat cdo vit e më shumë në Hollywood.Dushku njihet edhe si një ndër artistët më aktive në rrjetet sociale.Eliza ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën ajo ... Lexo »

Tetor 28, 2016
28 Tetor, 2016

200 milionë klikime për “BonBon”

Era Istrefi ka arritur rekord klikimesh me këngën e saj ‘Bon bon’ falë të cilës u bë edhe e njohur ndërkombëtarisht.Era ka postuar një foto në Instagram ku tregon se ‘Bon bon’ ka arritur 200 milionë klikime në kanalin ... Lexo »

Tetor 28, 2016


28 Tetor, 2016

Saturni ndryshon ngjyrë, habitet NASA

Një pjesë e madhe e Saturnit po ndryshon me shpejtësi ngjyrën dhe ky fenomen ka lënë pa fjalë edhe vetë NASA-n, që për momentin nuk është në gjendje që ta shpjegojë atë. Ndryshimi i ngjyrës ka ndodhur në polin verior ... Lexo »

Tetor 28, 2016