Tetor 2016

3 Tetor, 2016

Lohan humb gishtin e unazës

Lindsay Lohan i është dashur të mjekojë gishtin e unazës pas një incidenti me varkë në Turqi. Sipas TMZ-së, yll i kinemasë po përpiqej të nxirrte spirancën nga uji dhe u dëmtua nga litari i saj. Lohan ka humbur një ... Lexo »

Tetor 03, 20163 Tetor, 2016

Elvana Gjata si princesh përrallash (video)

Këngëtarja e suksesshme Elvana Gjata duket se po punon për një tjetër projekt muzikor, pas këngës së fundit “Njësoj” që publikoi këtë verë. Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video në të cilën shfaqet e veshur ... Lexo »

Tetor 03, 2016


3 Tetor, 2016

Iggy Azalea: “Jeta ime u shkatërrua”

Këtë vit reperja australiane Iggy Azalea po përgatitej për publikimin e albumit të saj të tretë dhe një arsye shumë e fortë e bëri atë të shkëputej momentalisht nga ky vendim. Ndarja e saj me Nick Young ishte një goditje ... Lexo »

Tetor 03, 2016


3 Tetor, 2016

Kim Kardashian grabitet me armë në Paris

Kim Kardashian është grabitur në Paris nga dy persona të armatosur dhe të veshur si policë. 35-vjeçares i janë marrë shumë bizhuteri me vlerë disa milionë euro, sipas autoriteteve franceze. Grabitja ka ndodhur rreth orës 03:00. Një zëdhënës i Kardashianit ... Lexo »

Tetor 03, 2016