Tetor 201629 Tetor, 2016

Bebe Rexha shfaqet transparente në publik

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha kohët e fundit ka shtuar provokimet. Në foton e radhës ajo mban veshur një fustan elegant, teksa nuk e ka ndjer nevojën për recipeta. Rexha, ndryshe mbrëmë ka lançuar këngën e saj ... Lexo »

Tetor 29, 2016


29 Tetor, 2016

Ushqimi i nxehtë, zhvesh Kylien!

Shumica e njerëzve vendosin përparëse të bardhë dhe kapele karakteristike kur gatuajnë, por për Kylie Jenner nuk ndodh kështu, ajo nuk është si shumica e njerëzve! Bukuroshja 19 vjeçare ka gjetur një mënyrë për të treguar edhe në kuzhinë të ... Lexo »

Tetor 29, 2016