Tetor 2016


31 Tetor, 2016

Dasma sekrete e Michael Phelps

Michael Phelps dhe Nicole Johnson janë drejtuar par altarit në një ceremoni sekrete në Cabo këtë të të shtunë. Legjenda e lojërave olimpike ka postuar një foto nga ceremonia në Instagram këtë të dielë, duke shkruar: “Miq të mirë… ... Lexo »

31 Tetor, 2016


31 Tetor, 2016

Ghetto Geasy gjen sozinë e tij

Nuk është thënë kot që secili prej nesh e ka sozinë e tij diku nëpër botë, problemi i vetëm qëndron në atë se a kemi arritur ta gjejmë atë deri më tani. Sigurisht se edhe fytyrat tona publike kanë sozitë ... Lexo »

31 Tetor, 2016
30 Tetor, 2016

Ngacmimi i Ermali për Valerin: Je gay?

Ish banori i Big Brother Valer Kolnikaj ishte i ftuar në mbrëmjen e së shtunës në emisionin “Xing me Ermalin”. Ermali ka bërë ngacmimin e tij tërthorazi mbi orientimin seksual të Valerit, gjë që është përfolur jo pak në ... Lexo »

30 Tetor, 2016