Tetor 2016
31 Tetor, 2016

Rovena shfaqet me foto erotike për Halloween

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa ka shpalosur edhe një herë linjat super seksi, duke përcjellë ngrohtësi e duke u shfaqur unike ,duke ekspozuar të pasmet “bombastike”.Stefa do të jetë sonte në Tiranë për Halloween në Bacardi Club .

31 Tetor, 2016


31 Tetor, 2016

Klipi më i ri Christina Aguileras

Këngëtarja Christina Aguilera ende nuk e ka nxjerr në shitje albumin “Blokbasterr”.Christina shfaqet shumë seksi në këtë videoklip ,si gjithmonë e bukur e me stil .Kënga e saj titullohet ‘Telepathy’.

31 Tetor, 201631 Tetor, 2016

Michelle Obama, ikona e modës

Michelle Obama në eventin Dita Ndërkombëtare e Vajzave, kishte një veshje me lule dhe një portofol, një luk i thjeshtë për bashkëshorten e presidentit Obama.Gjatë vizitës në Singapor, Michelle ka takuar bashkëshorten e kryeministrit duke veshur një fustan të ... Lexo »

31 Tetor, 2016