Shtator 2016
27 Shtator, 2016

Buffon pritet të bëhet sërish baba

Portieri i Juventusit dhe i kombëtares së Italisë, Gianluigi Buffon, po përjeton një martesë të dytë të lumtur.Pas shkurorëzimit me modelen çeke, Sederova, veterani bardhezi është hedhur në krahët e bukuroshes Ilaria D’Amico.Kjo e fundit ka qenë e pranishme në ... Lexo »

Shtator 27, 201627 Shtator, 2016

Cheryl Cole shtatzënë?

Mediat britanike spekulojnë se Cheryl dhe i dashuri i saj Liam Payne janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, pas një fotoje që tregonte barkun e artistes dukshëm të rrumbullakosur. Paparacët kanë fotografuar mamanë e këngëtares duke blerë produkte ... Lexo »

Shtator 27, 2016


27 Shtator, 2016

Robbie Williams me një album të ri

Pas një shkëputjeje 3-vjeçare,këngëtari Robbie Williams rikthehet në industrinë e muzikës me albumin e tij të ri të titulluar “Heavy Entertainment Show”, i cili do të publikohet ne 4 nëntor të këtij viti.Për revistën “The Sun”, këngëtari është shprehur se ... Lexo »

Shtator 27, 2016