Shtator 2016
2 Shtator, 2016

Ato i sheh gjithnjë bashkë. Mund të konsiderohen pa frikë si motrat më seksi në Shqipëri. Luana, ajo më e vogla, feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte urimi nga Marina. Një urim të thjeshtë dhe me dashuri, ... Lexo »

Shtator 02, 20161 Shtator, 2016

Beckenbauer hetohet për korrupsion

Legjenda gjermane e futbollit, Franz Beckenbauer është vënë nën hetim për korrupsion. Janë autoritetet e drejtësisë zvicerane që kanë konfirmuar këtë lajm, duke bërë të ditur se hetimet ndaj Bekenbauer kanë të bëjnë me fitoren e Gjermanisë të së ... Lexo »

Shtator 01, 2016