Shtator 2016

29 Shtator, 2016

Rita Ora vjen me një set të nxehtë

Përveç këngëve dhe videoklipeve Rita Orën jemi mësuar ta shohim edhe në kopertinat e revistave më prestigjioze të huaja, e poashtu edhe me fotosesione ku është shfaqur e zhveshur. Edhe në setin e fundit të fotografive që ka postuar ajo ... Lexo »

Shtator 29, 2016
28 Shtator, 2016

Adele vendos një tjetër rekord

Ajo mund t’i ketë telefonuar ish të dashurve rreth 1000 herë por kjo nuk i afrohet shifrës së shitjes të albumit të saj të fundit të titulluar “25”. Në më pak se një vit Adele ka arritur të shesë mbi ... Lexo »

Shtator 28, 2016