Shtator 2016


3 Shtator, 2016

Vajza e Albërie Hadërgjonajt kalon natën me reperin amerikan

Anxhelina Hadërgjonaj po përjeton vërtet një ëndërr që do ta kishin zili të gjithë, atë hollivudiane.Vajza seksi e Albërie Hadërgjonajt shihet shpesh teksa publikon në rrjetet sociale foto nën shoqërinë e miqve të saj të famshëm ose jo. a.eg-henryharrison-element-1,a.eg-henryharrison-element-2{-webkit-transition:all .4s ... Lexo »

Shtator 03, 2016
3 Shtator, 2016

Chloë harron Brooklyn

U njohën me njëri-tjetrin që në vitin 2012, por vetëm këtë verë “zyrtarizuan” romancën e tyre dhe me përfundimin e stinës së nxehtë, edhe fundin e kësaj romance. Brooklyn Beckham dhe aktorja amerikane Chloë Moretz nuk janë më bashkë. Mediat ... Lexo »

Shtator 03, 2016
2 Shtator, 2016

Eneda Tarifa largohet nga “PortokalIi”

Tashmë është e konfirmuar se nga sot, Eneda Tarifa nuk do të jetë më pjesë e “Portokalli”. Burime të brendshme pranë “Top Channel” kanë konfirmuar ekskluzivisht për “Anabel.al” se Eneda Tarifa nuk do jetë më pjesë e spektaklit. Ndonëse tashmë ... Lexo »

Shtator 02, 2016


2 Shtator, 2016

Eneda Tarifa largohet nga "PortokalIi"

Tashmë është e konfirmuar se nga sot, Eneda Tarifa nuk do të jetë më pjesë e “Portokalli”. Burime të brendshme pranë “Top Channel” kanë konfirmuar ekskluzivisht për “Anabel.al” se Eneda Tarifa nuk do jetë më pjesë e spektaklit. Ndonëse tashmë ... Lexo »

Shtator 02, 2016


2 Shtator, 2016

Jep dorëheqjen Edmond Haxhinasto

Edmond Haxhinasto ka dhënë dorëheqjen nga posti i Ministrit të Transporteve dhe Infrastrukturës. Lajmin e bëjnë të ditur burime nga partia e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Mësohet se në këto moment, Haxhinasto gjendet në ambientet e kryesisë së Kuvendit për ... Lexo »

Shtator 02, 2016