Shtator 2016

30 Shtator, 2016

Era Istrefi gati për këngën e re

Ka disa kohë që është përfolur se këngëtarja Era Istrefi është duke punuar një këngë të re. Kjo është shumë e saktë pasi ajo vet përmes një fotografie që ka postuar në rrjetin social Snapchat tregon se gjendet në studion ... Lexo »

30 Shtator, 2016


30 Shtator, 2016

Miqësitë mes yjeve brenda Hollivudit

Të gjithë kemi nevojë për miq. Disa herë kemi nevojë për ta kur kemi telashe dhe probleme, disa herë për të ndarë momentet e lumtura  ose thjesht për të pasur dikë për të biseduar. Në këtë kontekst, as yjet e ... Lexo »

30 Shtator, 2016

30 Shtator, 2016

A është kjo familja sekrete e Vladimir Putin?

Prej kohësh aludohet për një familje sekrete të Vladimir Putin, por ai e ka mohuar vazhdimisht. Mirëpo fotot e mëposhtme ringjallin dyshimet. Vladimir Putin para disa kohësh u përfol për një lidhje me Alina Kabaeva, një gjimnaste 33-vjeçare. Putin zgjodhi heshtjen në ... Lexo »

30 Shtator, 2016