Gusht 2016

27 Gusht, 2016

Vlorë, asgjësohen 5365 bimë kanabis

Policia e Vlorës ka asgjësuar 26 parcela me rreth 5365 rrënjë bimë narkotike të llojit kanabis sativa. Bimët u gjetën të mbjella në fshatrat Penkovë dhe Mavrovë. Ato ishin të kultivuara nëpër sipërfaqe të vogla toke pa pronar. Policia bëri asgjësimin ... Lexo »

Gusht 27, 201627 Gusht, 2016

Bebe Rexha: Endrra ime u bë realitet

“Ëndrra ime u bë realitet”, kështu nis postimi i radhës i bërë në llogarinë e “Instagram”-it të Bebe Rexhës. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka lajmëruar të gjithë ndjekësit e saj se do të jetë një nga prezantueset e “VMAs” ... Lexo »

Gusht 27, 2016