Gusht 20161 Gusht, 2016

Bora Kokëdhima dhe Olta Gixhari sëbashku me bikini

Stilistja Bora Kokëdhima dhe aktorja Olta Gixhari, duket se po i kalojnë bashkë pushimet verore. Të dyja biondet simpatike kanë postuar të njëjtën foto duke përshëndetur të gjithë ndjekësit e tyre në rrjetet sociale. “Gëzuar për të gjithë njerëzit e mirë ... Lexo »

Gusht 01, 20161 Gusht, 2016

Rita Ora nudo në Snapchat

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka surprizuar fansat me dy fotot e saj të shpërndara në rrjetin “Snapchat”. Rita postoi një selfie ku shfaqej e zhveshur përvec mbathjeve. Pas publikimit të fotove këngëtarja bukuroshe dhuroj një super shfaqje në Kinë ... Lexo »

Gusht 01, 20161 Gusht, 2016

“Game of Thrones” e ka një fund

Është njëri prej serialeve më të shikuara të botës, një hit që ka pushtuar globin e që shënon rekord edhe në historinë e televizionit, por adhuruesit e tij tanimë do të duhet të kënaqen me çfarë do të ofroje ... Lexo »

Gusht 01, 2016