Gusht 201629 Gusht, 2016

Dashurohet edhe Majk

E nisën me foto misterioze ku shiheshin bashkë derisa u zbuluan se realisht përbëjnë çiftin më të ri në estradë. Majk dhe bukuroshja nga Prishtina, Majlinda Zeka, me fotot nuk i lanë hapësirë dilemave se janë bashkë.Por, megjithëse dyshja nuk ... Lexo »

Gusht 29, 2016


29 Gusht, 2016

Paul Pogba shoqërohet me një super modele

Paul Pogba po kalon një nga momentet më të mira në karrierën e tij futbollistike pas transferimit te Machester United për një shifër rekord prej 110 milionë eurove.Por nuk është vetëm fusha profesionale ajo në të cilën mesfushori francez ... Lexo »

Gusht 29, 2016