Gusht 2016

30 Gusht, 2016

Fejohet Dafina Zeqiri?

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri, e cila prej kohësh ka nisur një romancë dashurie me domenikanin Rodrigues, duket se i ka dhënë fund beqarisë së saj. Burimet prane tyre kanë thënë se këngëtarja ka zyrtarizuar lidhjen 1 vjeçare e ... Lexo »

Gusht 30, 2016


30 Gusht, 2016

Conchita ka hequr mjekrën dhe është bërë bionde

Këngëtarja e njohur Conchita Wurst, e cila fitoi festivalin europian të këngës Eurovision 2014, bën ndryshim drastik në pamjen e saj. Këngëtarja austriake transgjinore, tërheq vëmendjen sa herë që shfaqet ne publik. Së fundmi ajo ka hequr mjekrën dhe është bërë ... Lexo »

Gusht 30, 2016

30 Gusht, 2016

Blac Chyna, nudo para lindjes

Kim Kardashian “theu internetin” me kopertinën më të përfolur të revistës “Paper” rreth dy vite më parë, por së fundmi kunata e saj, Blac Chyna ka vendosur të marrë vëmendjen duke pozuar plotësisht e zhveshur për të njëjtën revistë.28-vjeçarja ... Lexo »

Gusht 30, 2016


30 Gusht, 2016

Kim Kardashian, mahnitëse me të bardha

Është mbretëresha e modës së rrugës dhe Kim Kardashian e vërtetoi edhe një herë këtë gjë duke tërhequr vëmendjen mbrëmjen e së hënës në Nju Jork.35-vjeçarja kishte dalë për një darkë me bashkëshortin e saj Kanye West.Me pantallona xhinse ... Lexo »

Gusht 30, 201630 Gusht, 2016

Iggy Azalea në krahët e një tjetër reperi

Reperja australiane Iggy Azalea së fundmi ka kaluar një kohë te mrekullueshme me artistin e muzikës hip-hop, French Montana pasi dyshja është fotografuar së bashku gjatë një fundjave në Meksikë. Ndërkohë që dyshja ka shijuar fundjavën në plazh, fansat kanë ... Lexo »

Gusht 30, 2016


30 Gusht, 2016

Vdes “Uilli Uonka”

Në moshën 83-vjeçare është shuar nga jeta një nga aktorët më të dashur të ekranit, Gene Wilder. Protagonist i filmit “Uilli Uonka dhe fabrika e çokollatave”, ndërroi jetë nga një lloj tumori që prek sistemin limfatik. Aktori komik ishte nominuar ... Lexo »

Gusht 30, 2016