Korrik 20161 Korrik, 2016

Ja si dukej Bebe Rexha kur ishte e vogël

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka postuar një fotografi në Instagram ku i tregon fansave të saj se si dukej kur ishte fëmijë. Këngëtaja shqiptare ka kujtuar me nostaligji kohën kur ishte fëmijë dhe në njëren nga foto ka ... Lexo »

Korrik 01, 2016