Korrik 2016


28 Korrik, 2016

West: Dashuroj siluetën e Kim-it

Gjatë muajit shtator, çifti i famshëm Kim Kardashian dhe Kanye West do të jenë në kopertinën e revistës Harper’s Bazaar. Fotoja e parë dhe disa deklarata të tyre janë zbuluar që tani. Është folur për dashurinë e tyre për fotot dhe ... Lexo »

Korrik 28, 2016


28 Korrik, 2016

Ariana Grande i jep fund lidhjes dy vjeçare

Ndonëse kishin dy vite bashkë, për këngëtaren Ariana Grande ndarja ishte mëse e pritur. Rrjetet sociale ishin në fillim ato që u pastruan nga fotot, e ndërsa edhe më herët këngëtarja kishte dhënë sinjalet e para. Ariana Grande dhe Ricky Alvarez ... Lexo »

Korrik 28, 2016