Korrik 201629 Korrik, 2016

Geti u hyn në mes motrave Vjollca

Lidhja e saj me Getoar Selimin ka kohë që sa vjen e forcohet, madje dyshja dashurinë e tyre do ta kurorzojnë me martesë. Geti dhe Marina meqenëse lidhjen tashmë e kanë publike, po postojnë foto të ndryshme së bashku, shpesh të ... Lexo »

Korrik 29, 2016


29 Korrik, 2016

Gigi Hadid “trondit” Los Angeles

Ajo është një nga modelet më seksi të momentit. Bëhet fjalër për bukuroshen Gigi Hadid e cila, në këto fotografi të sajat të realizuara së fundmi në Los Angeles, shfaqet tepër e nxehtë. Gigi me trupin dhe pozat e saj të ... Lexo »

Korrik 29, 201629 Korrik, 2016

Orlando dhe Katy të pandashëm

Katy Perry ishte e ftuara speciale në mbrëmjen kulminante të Konventës së Demokratëve, ku u kërkoi amerikanëve që të mbështesin Hillary Clinton dhe jo Donald Trump në zgjedhjet e nëntorit. Por duke lënë menjanë politikën, mediave rozë u interesoi më ... Lexo »

Korrik 29, 2016


29 Korrik, 2016

Messi hap restorantin e tij në Barcelonë

Pas rimodelimit të flokëve, Messi vjen me një risi të re në jetën e tij. Shumë tifozë tani mund të hanë ushqimet e preferuara të argjentinasit, pasi Messi ka hapur një restorant familjar në Barcelonë. Restoranti quhet ‘El Bellavista del Jardin del ... Lexo »

Korrik 29, 2016